Kilka słów o placówce stomatologii i implantologii NZOZ Stomatologia Bez Bólu

To placówka, która funkcjonuje od 1996 roku w Jeleniej Górze i w tej formule powstała jako pierwsza, działa najdłużej, rozwija się najdynamiczniej w naszym regionie.

onas Jesteśmy grupą ludzi stanowiącą spójny zespół ludzi (ang. – work team), dla którego nadrzędnym celem jest wyleczyć pacjenta w sposób:

Solidny, Bezpieczny, Bezbolesny

Aby osiągnąć ten cel trzeba grać w jednej drużynie, wykorzystując wiedzę i doświadczenie wielu lekarzy wąskich specjalności. W obecnych czasach jeden lekarz, choćby najrzetelniejszy, nie jest w stanie wyleczyć pacjenta w sposób kompleksowy. Ponieważ możliwości współczesnej stomatologii są niemal nieograniczone, dlatego tylko dobrze dobrany i fachowo wyszkolony zespół składający się z: chirurga, periodontologa, implantologa, endodonty, ortodonty i protetyka może Państwu zabezpieczyć sukces leczenia stomatologicznego.

W naszej placówce pozostaje do Państwa dyspozycji siedmiu lekarzy stomatologów, chirurg stomatolog oraz dwóch lekarzy ortodontów, uznany i doświadczony stomatolog-implantolog, dwie profesjonalne higienistki stomatologiczne, dyplomowana pielęgniarka i instrumentariuszka chirurgiczna oraz wysoko wykwalifikowane asystentki stomatologiczne. Wyspecjalizowanie we wszystkich dziedzinach stomatologii pozwala na objęcie opieką dentystyczną zarówno dorosłych jak i dzieci. O nas - SBB Dental CafePoczucie bezpieczeństwa, bezstresową przyjazną atmosferę staramy się zapewnić poprzez oryginalnie urządzone wnętrza, ciepło świec, uśmiech i życzliwość Pauliny i Ani w recepcji, które w oczekiwaniu na wizytę w gabinecie dentystycznym zaproponują kawę lub herbatę w naszej Internet DentalCafe SBB.

Leczenie kanałowe - by leczyć dobrze należy wiedzieć i trzeba widzieć