Udostępnij na:
OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU pt. "Lubię, kreuję, wygrywam!"

OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU pt. „Lubię, kreuję, wygrywam!”

OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU pt. „Lubię, kreuję, wygrywam!”

Laureatem głównej nagrody konkursu została autorka hasła: Nie potrzeba 1000 słów, wystarczy powiedzieć: „wrócę tu znów!” W Stomatologii Bez Bólu swój uśmiech wygrasz wymarzony: implanty, mosty i korony!”.

Zwycięzcą tego konkursu jest Pani Magdalena Kamionka. Komisja doceniła przede wszystkim zaangażowanie w osobiste promowanie konkursu, serdeczność i pomysłowość hasła oraz determinację w promocji akcji. Co godne podkreślenia, interakcje wygenerowane w „social mediach” były organiczne, naturalne i spontaniczne a nie „sponsorowane”. I właśnie taki rodzaj zaangażowania chcemy nagrodzić!

Ponadto, biorąc pod uwagę spore zaangażowanie i kreatywność szczególnie 4 osób, właścicielka interdyscyplinarnej placówki stomatologicznej NZOZ Stomatologia Bez Bólu – dr Magdalena Żywicka M.Sc. zdecydowała dodatkowo nagrodzić każdą z tych 4 osób voucherem o wartości 300 zł na zabiegi w Stomatologia Bez Bólu.

Osobami tymi są: Edyta Gawryluk, Beatka Biernacka, Danuta Krysińska i Lukasz Lozinski.
Wszystkich laureatów prosimy o zgłoszenie się do naszej placówki między 4 a 8 czerwca 2018 roku, celem odebrania nagród!

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!! ❤️

Napisano w Aktualności stomatologiczne