Udostępnij na:

II Zjazd Implant Masters Poland – relacja

II Zjazd Implant Masters Poland

Implant Masters Poland

 

II Zjazd Implant Masters Poland

Powitalna prezentacja Magdaleny Żywickiej

II Zjazd Implant Masters Poland

Dyskusje, wymiana poglądów, ciekawe przypadki

II Zjazd Implant Masters Poland odbył się w Wojanowie koło Jeleniej Góry w kwietniu br. Organizatorem tego spotkania była Magdalena ŻywickaMaster of Oral Implantology. Było to drugie spotkanie absolwentów Uniwersytetu we Frankfurcie, którzy powołali do życia klub mistrzów implantologii – Implant Masters Poland.
Spotkanie odbyło się w bardzo miłej atmosferze. Rozważano różne opcje przyjęcia formalnej struktury organizacyjnej. Ostatecznie decyzję o powołaniu stowarzyszenia, podjęto na następnym spotkaniu w Warszawie, przy okazji uczestnictwa na kongresie PASE. Nie zabrakło też atrakcji, ściśle związanych z położeniem geograficznym Karkonoszy i przylegających do nich mniejszych form skalnych. Masterzy mieli okazję sprawdzić swoją odwagę podczas zjazdów na linach i prób wspinaczkowych, zorganizowanych w Sokolikach, wchodzących w skład Rudawskiego Parku Krajobrazowego. Gości II Zjazdu Implant Masters Poland gościł Pałac Wojanów.
Wszyscy uczestnicy docenili walory turystyczne regionu, wysoki poziom świadczonych usług hotelowo-gastronomicznych, a także organizacyjne starania włożone przez DDS, MSc. Magdalenę Żywicką.
Kolejne spotkanie Mistrzów Implantologii już w tym miesiącu w Poznaniu (24-26.10.2014r.). Gospodarzem spotkania będzie dr Andrzej Szwarczyński.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony www.implantmasterspoland.pl

II Zjazd Implant Masters Poland

Wspinaczka skałkowa dla odważnych

II Zjazd Implant Masters Poland

Wspinaczka skałkowa dla odważnych

Tagi: , , , , ,
Napisano w Aktualności stomatologiczne, Edukacja, Mistrzowie Implantologii